Świat Przesyłek

The World of Shipments jako rodinná firma vznikla v roce 2013, ale zkušenosti v poštovním průmyslu jsme získali o pár let dříve prací pro nizozemskou pobočku Royal Mail. Zpočátku měl Svět zásilek doplňovat společnost KAAB, která se již několik let dynamicky rozvíjí s podobným obchodním modelem.

Předpoklad majitelů Świat Przesylki a KAAB byl, že o obsluhu polských zákazníků by se měl starat Świat Przesylki, který by se díky licenci poštovního operátora mohl starat o hromadné celní odbavení. Ty pak byly tak komplikované, že bylo prozíravým krokem založit samostatnou společnost.

Společnost od počátku prakticky každý den provázelo rozšiřování portfolia o nová logistická řešení, poštovní a kurýrní služby. Otevírání nových poboček počínaje sousedními zeměmi a aktivace lokálních logistických řešení v jednotlivých zemích se stalo základem dnešní struktury Světa zásilek. Počínaje skladem 50m2 a jedním rozvozovým vozem, který denně přepravoval poštovní a kurýrní balíky z hlavního skladu v Nyse do příhraniční pobočky České pošty. Společnost spolu s aktivací nových směrů navýšila k tomu potřebné skladové prostory.

Świat Przesyłek je internetový portál, který působí jako zprostředkovatel ve službách více než 200 firem, včetně poštovních operátorů, kurýrních společností, přepravních společností a tiskáren. Platforma nabízí širokou paletu činností souvisejících se zahraničními zásilkami.

Připojte svůj účet Świat Przesyłek k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace Świat Przesyłek s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:
- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá Świat Przesyłek API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Świat Przesyłek k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.