ABRA.eu

Účetních softwarů je hodně. Když mají více agend, musíte si je většinou stáhnout do počítače. Když fungují online, často nabízí jen omezený počet funkcí. Když ovšem řídíte firmu a máte pod sebou tým lidí, potřebujete víc. Software, který toho hodně umí a zároveň se k němu můžete kdykoli a odkudkoli připojit. Proto je tady ABRA Flexi.

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu ABRA.eu. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek ABRA.eu:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti ABRA.eu a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do ABRA.eu pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od ABRA.eu za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z ABRA.eu na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.