Amazon Buy Shipping

Amazon Buy Shipping je přepravní služba nabízená tržištěm - funguje jako zprostředkovatel přepravy. Prodejce si z úrovně svého účtu v Seller Central zakoupí kurýrní službu od Amazonu (obchodní vypořádání probíhá s Amazonem) a samotné zásilky provádí dopravce ze seznamu Amazonu, například DPD, UPS, FedEx nebo USPS.

Amazon Buy Shipping je především možnost zakoupit současně více štítků od různých dopravců, aniž by bylo nutné u nich vytvářet účty. Prostřednictvím této služby nabízí Amazon zjednodušený model vypořádání s jedním obchodním partnerem a konkurenceschopné ceny přepravy.

Objevte možnosti integrace se službou Amazon Buy Shipping:

- uživatelé našeho systému mohou generovat kurýrní štítky ze seznamu Amazonu přímo ze správce objednávek BaseLinker.
- vyhodnocování zásilek (během vyhodnocování se vracejí užitečné informace o dostupných a odmítnutých přepravních službách pro danou objednávku)
- možnost stornovat zásilky
- stahování štítků v několika formátech na výběr (PDF, PNG, ZPL - poslední jmenovaný poskytuje možnost dodatečného popisu na štítku)
- možnost stažení nákladního listu se štítkem
- možnost zadat způsob vyzvednutí zásilek (kurýrem nebo zasláním na výdejní místo)

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.