Arena.pl

Arena.pl je moderní, dynamicky se rozvíjející platforma eCommerce v Polsku. Jasná a jednoduchá pravidla, žádné skryté poznámky pod čarou – zaměřujeme se na poctivost v každém aspektu. Transparentní pravidla a dodržování slibů jsou pilíře úspěšné spolupráce. Efektivní dodací proces a nejkratší možné termíny jsou přednostmi, kterých si zákazníci cení nejvíce. Zákazníci se často a rádi vracejí k prověřeným Prodejcům – těm, kteří splnili jejich očekávání ohledně kvality produktu.
Zákazníci oceňují ty Prodejce, kteří jim poskytují možnost vrácení produktu.

Integrace s Arena.pl je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Arena.pl lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Arena.pl propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Arena.pl:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Arena.pl podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Arena.pl
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Arena.pl pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.