BitFactura.com

Více než 500 000 společností vystavuje a vyzvedává své faktury s BitFactura. BitFactura ušetří váš drahocenný čas. Náš software byl navržen tak, aby byl jednoduchý a efektivní. Vystavování faktur s nebo bez DPH, IGIC, IRPF, RE nebo jiných daní a odesílání dokumentů vašim zákazníkům nebylo nikdy tak rychlé a snadné.

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu BitFactura.com. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek BitFactura.com:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti BitFactura.com a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do BitFactura.com pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od BitFactura.com za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z BitFactura.com na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.