BitFaktura.cz

BitFaktura.cz je navržena tak, aby zřídka používané funkce nezastiňovaly ty důležitější. Důležitá políčka jsou umisťována na tom správném místě, abyste je nemuseli hledat a jednou zadané údaje jsou dále systémem intuitivně nabízeny při vystavování dalších podobných dokladů.

Fakturační program umožňuje zadávání částek netto nebo brutto - ostatní částky jsou ihned vypočteny automaticky.

Momentálně je v systému možné vystavovat následující doklady: faktura, proforma faktura, zálohové a koncové faktury, valutové faktury, faktury se zpětným zatížením, MP faktury, RR faktury, faktury marže, opravné faktury, dobropisy, účty, paragony, KP, KW, objednávky, WNT, WDT, účetní avíza, interní doklady, import služeb, vlastní neúčetní doklad, jiné faktury.

Program pro vystavování faktur, který navhujeme, umožňuje pohodlné spravování účetní dokumentace - kdykoliv je možné kterýkoliv dokument vytisknout nebo vystavit obdobnou fakturu, jedná-li se o cyklicky prodávané služby či výrobky.

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu BitFaktura.cz. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek BitFaktura.cz:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti BitFaktura.cz a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do BitFaktura.cz pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od BitFaktura.cz za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z BitFaktura.cz na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.