Bliskapaczka.pl

Zásilková platforma Bliskapaczka.pl to je pohodlné odesílání a vyzvednutí balíků na více než 78 000 místech po celém Polsku.

Uvnitř platformy získáte přístup k nabídce 9 kurýrních společností (na základě vlastních smluv a zprostředkovatelských dohod), jako jsou: FedEx a FedEx Direct2Retail, UPS a UPS Access Point, DPD a DPD Pickup, Paczka w Ruchu, Poczta Polska nebo InPost Paczkomaty , s možností objednat si vyzvednutí přímo z panelu BaseLinker.

Integrace vašeho účtu Bliskapaczka.pl s BaseLinker vám umožní:

- zefektivnit proces odeslání objednávky pomocí intuitivního Správce objednávek
- rozhodnout, jaké formy doručení mohou vaši zákazníci použít
- optimalizovat proces odesílání zásilek; můžete to udělat jednotlivě nebo hromadně, nebo dokonce automaticky bez vaší účasti

Systém vás podpoří v mnoha činnostech souvisejících se zpracováním zásilky:

- generuje nákladní listy (jednotlivě z karty objednávky a hromadně, z úrovně seznamu objednávek)
- přenáší sledovací číslo na tržiště a internetový obchod
- implementuje automatické akce v závislosti na stavu zásilky (může např. poslat zákazníkovi e-mail, když si zákazník zásilku vyzvedne)
- vygeneruje přepravní manifest
- poskytne zákazníkovi sledovací odkaz

Integrace využívá Bliskapaczka.pl API, takže svou objednávku můžete plně spravovat z jednoho panelu BaseLinker. V systému BaseLinker nejsou žádná omezení v počtu integrací účtů - stejný účet lze připojit vícekrát, např. s jinou adresou odesílatele. Další informace o integraci s Bliskapaczka.pl viz: Integrace BaseLinker .

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.