Bookurier

Bookurier byl založen v roce 2008 z touhy nabídnout ty nejlepší možné služby za férovou cenu. Byli jsme tedy mezi prvními, kdo představil službu Loco v Bukurešti, a dnes jsme dosáhli toho, že nabízíme poměr kvality a ceny, který se z hlediska této služby jen těžko vyrovná. Definují naši serióznost a kvalitu ve všech činnostech, které provádíme. Máme strategická partnerství s nejvýznamnějšími profilovými společnostmi, domácími i mezinárodními. Od roku 2008 do současnosti společnost Bookurier podepsala přes 5000 smluv s firmami a společnostmi ze všech oborů. Naprostá většina klientů nám zůstala věrná a s důvěrou nás doporučuje dalším společnostem.

Připojte svůj účet Bookurier k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace Bookurier s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá Bookurier API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Bookurier k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.