BPS

Společnost BPS Courier nabízí komplexní služby včetně doručování dopisů a balíků různých typů. Poskytujeme služby pro zákazníky po celé ČR, včetně přepravních služeb, vnitrostátní i mezinárodní. Drtivá většina naší společnosti pochází z Tri-City. Specializujeme se na paletové zásilky, u kterých je spolupráce většinou formou firemních zakázek nebo přímého B2B vztahu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, pomáháme s nastavením nejlepšího možného řešení dopravy. Splňujeme velmi vysoká očekávání individuálních i firemních zákazníků. Množství nabízených služeb dává možnost optimálního výběru řešení pro každý konkrétní případ. Za zvláštních okolností je možné využít speciální nebo speciální dopravu. Děláme vše pro to, aby naši zákazníci měli rychlé a levné kurýrní služby, proto nabízíme konkurenceschopné ceny a většinu našich úkolů provádíme do 24 hodin od zadání objednávky. Pro dosažení lepší efektivity spolupracujeme s nejlepšími polskými a zahraničními dopravci.

Připojte svůj účet BPS k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace BPS s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá BPS API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů BPS k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.