B&Q

B&Q je přední britský prodejce domácích úprav a bydlení na zahradě, který pomáhá zákazníkům mít chytřejší domovy od roku 1969. Způsob, jakým žijeme, nakupujeme a používáme naše domovy, se za posledních pět desetiletí změnil, ale všichni stále potřebujeme domovy, které fungují pro každého člena naší domácnosti; domy, které skvěle využívají prostor, poskytují rovnováhu mezi pohodlím a praktičností a snadno se udržují a vylepšují, takže vypadají a působí skvěle.

V B&Q pomáháme tomu dosáhnout tím, že spojujeme inspirativní nápady na projekty, odbornou podporu a chytrá řešení. Nabízíme skvělé ceny u 40 000 produktů v našich 300 obchodech a na diy.com a našich 27 000 kolegů je respektováno po celé zemi za poskytování skvělých rad zákazníkům. Jsou srdcem B&Q a jejich ikonické oranžové zástěry se nosí s hrdostí.

Integrace s B&Q je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od B&Q lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet B&Q propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami B&Q:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na B&Q podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu B&Q
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v B&Q pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.