CEL.ro

CEL.ro Marketplace představuje rychlou, jednoduchou a efektivní příležitost prodávat produkty na webových stránkách www.cel.ro a je zaměřen na online i offline obchodníky, stejně jako na dovozce nebo výrobce. Platforma umožňuje dodavatelům nastavit si vlastní obchodní podmínky, poplatky za dodání, politiku a poplatky za vrácení, jakož i ceny, pokud zákazníkům zajistí stejné standardy kvality, na které jsou zvyklí u CEL.ro. Tržiště CEL.ro, které bylo spuštěno na začátku roku 2018, dosáhlo 1 800 registrovaných partnerů a více než 1 milionu uvedených produktů a za poslední rok se tržby zvýšily o více než 500 % a dosáhly až 15 000 měsíčních objednávek zadaných na webu pouze pro partnery Marketplace. Integrace s Cel.ro je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Cel.ro lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Cel.ro propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Cel.ro:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Cel.ro podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Cel.ro
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Cel.ro pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.