Compari.ro

Compari.ro je jedním z nejnavštěvovanějších srovnávačů cen v Rumunsku a také online nákupním průvodcem, který od roku 2005 podporuje uživatele a obchody při milionových nákupech. Compari.ro propaguje pouze nabídky partnerských internetových obchodů.

Compari.ro je online nákupní průvodce, který spojuje nabídky partnerských internetových obchodů s potenciálními kupci. Náš produktový katalog se neustále rozrůstá. Chceme zahrnout co nejvíce produktů, abychom usnadnili porovnání nabídek a nalezení požadovaného produktu v co nejkratším čase.

Uvedením vašich produktů na stránky Compari.ro usnadníte jejich dostupnost pro potenciální kupce.

Integrace BaseLinkeru s Compari.ro umožňuje rychle vypsat více nabídek ve vybraných kategoriích produktů. Během procesu vypisování můžete použít libovolný zdroj produktů, jako je sklad BaseLinker, sklad Webareal obchodu, velkoobchod nebo ERP. Díky integraci BaseLinkeru s Compari.ro budou zásoby a ceny v nabídce vždy aktuální a v souladu s údaji, které máte na skladě. Přehledné uspořádání informací v panelu BaseLinker vám umožní rychle ověřit, které produkty již mají nabídku na platformě Compari.ro. Navíc můžete nabídky dříve uvedené přímo na tržišti stáhnout do systému BaseLinker a všechny je spravovat z našeho systému. Po jednoduchém připojení k integraci ve vašem panelu v sekci Integrace → Tržiště můžete okamžitě využívat možnosti modulu.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.