Completio

Nejvyšší kvalita logistiky v podnikání. Sektor e-commerce se dynamicky rozvíjí a každý rok přitahuje tisíce nových podnikatelů. Láká je snadno škálovatelný obchodní model a prakticky neomezené možnosti působení i v zahraničí. Provozování e-commerce podnikání je však spojeno s mnoha výzvami, mezi nimiž je nejdůležitější místo efektivní logistika . Činnosti jako skladování zboží, kompletace objednávek, balení a odesílání balíků zaberou spoustu času a jsou spojeny s značnou finanční zátěží.

Pokud váš obchod stěží dostává vaše objednávky včas, pravděpodobně to znamená, že je čas uzavřít partnerství s logistickou společností. Spolupracujeme s internetovými obchody, výrobci a distributory. Přebíráme všechny procesy související s logistikou a vyřizováním objednávek . Kromě toho máme prostorný sklad umístěný v Lodži, srdci Polska. Město je skvělým místem, odkud se svěřené výrobky rychle přesunou dál. Můžete se tak soustředit na to, co umíte nejlépe – na růst vašeho podnikání.

Jsme na trhu od roku 2017. Za tu dobu jsme poznali obchod (online i stacionárně) naruby a víme, jak se postarat o logistiku, která splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Integrace účtu BaseLinker s účtem Completio vám umožní kontrolovat a spravovat objednávky plnění v jednom intuitivním systému. Fulfillment jako forma outsourcingu logistických služeb je mezi maloobchodníky stále oblíbenější. Outsourcing logistického procesu externí společnosti šetří čas, eliminuje fixní náklady spojené s pronájmem skladu a snižuje počet chyb při balení nebo expedici. Rozsah nabízených služeb se může u jednotlivých poskytovatelů lišit.

Díky propojení přes rozhraní API si BaseLinker a systém Completio mohou vyměňovat informace o nových objednávkách, které se objeví na vašich webových stránkách nebo na účtu na tržišti. Integraci BaseLinker x Completio zajišťuje společnost třetí strany - před přidáním do panelu kontaktujte dodavatele.

Integrace systému Completio se systémem BaseLinker umožňuje:

předávání objednávek do systému Completio (včetně automatizace předávání objednávek a zpracování zpětných objednávek)
zobrazení aktuálního stavu objednávky
automatické předávání čísla pro sledování zásilky buď zákazníkovi, nebo platformě tržiště

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.