Dextrum

Jsme Hi-tech warehouse. Věříme ve váš globální potenciál a chceme pro vaše zboží ty nejlepší podmínky. Služby skladování, kompletace i odbavení zásilek poskytujeme na špičkové úrovni skrze moderní Warehouse Management System (WMS) v našem logistickém centru.

Integrace účtu BaseLinker s účtem Dextrum vám umožní kontrolovat a spravovat objednávky plnění v jednom intuitivním systému. Fulfillment jako forma outsourcingu logistických služeb je mezi maloobchodníky stále oblíbenější. Outsourcing logistického procesu externí společnosti šetří čas, eliminuje fixní náklady spojené s pronájmem skladu a snižuje počet chyb při balení nebo expedici. Rozsah nabízených služeb se může u jednotlivých poskytovatelů lišit.

Díky propojení přes rozhraní API si BaseLinker a systém Dextrum mohou vyměňovat informace o nových objednávkách, které se objeví na vašich webových stránkách nebo na účtu na tržišti. Integraci BaseLinker x Dextrum zajišťuje společnost třetí strany - před přidáním do panelu kontaktujte dodavatele.

Integrace systému Dextrum se systémem BaseLinker umožňuje:
- předávání objednávek do systému Dextrum (včetně automatizace předávání objednávek a zpracování zpětných objednávek)
- zobrazení aktuálního stavu objednávky
- automatické předávání čísla pro sledování zásilky buď zákazníkovi, nebo platformě tržiště

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Doplňcích.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.