Domodi/Allani

Domodi shromažďuje na jednom místě nabídku stovek obchodů a značek. Místo prohledávání celého internetu na Domodi máte přístup k široké škále módních produktů na jedné kartě. Najdete zde ty nejmódnější šaty , dámskou a pánskou obuv, ale také kabelky a kabáty . Můžete se zaměřit na své oblíbené obchody nebo objevovat nové značky, využít výhodné nabídky, slevové kódy , vybrat si dopravu zdarma , nové produkty a bestsellery . Díky filtrům si výběr přizpůsobíte dokonale podle sebe - od velikosti až po tvar výstřihu.

Integrace BaseLinkeru s Domodi/Allani umožňuje rychle vypsat více nabídek ve vybraných kategoriích produktů. Během procesu vypisování můžete použít libovolný zdroj produktů, jako je sklad BaseLinker, sklad Webareal obchodu, velkoobchod nebo ERP. Díky integraci BaseLinkeru s Domodi/Allani budou zásoby a ceny v nabídce vždy aktuální a v souladu s údaji, které máte na skladě. Přehledné uspořádání informací v panelu BaseLinker vám umožní rychle ověřit, které produkty již mají nabídku na platformě Domodi/Allani. Navíc můžete nabídky dříve uvedené přímo na tržišti stáhnout do systému BaseLinker a všechny je spravovat z našeho systému. Po jednoduchém připojení k integraci ve vašem panelu v sekci Integrace → Tržiště můžete okamžitě využívat možnosti modulu.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.