DPD

DPDgroup je jednou z předních světových sítí pro doručování balíků, jejímž cílem je být referencí v oblasti udržitelného doručování a stát se předním činitelem urychlení elektronického obchodování. Spojujeme inovativní technologie a místní znalosti, abychom poskytovali flexibilní a uživatelsky přívětivé služby pro odesílatele i nakupující.

Se 120 000 experty na doručování působícími v téměř 50 zemích a sítí 70 000 míst vyzvednutí doručujeme každý den po celém světě 8,4 milionu balíků – 2,1 miliardy balíků ročně – prostřednictvím značek DPD, Chronopost, SEUR, BRT a Jadlog.

Tato integrace zahrnuje:

- DPD PL
- DPD CZ
- DPD DE
- DPD DE (new)
- DPD HU
- DPD LT
- DPD RO
- DPD UK

Připojte svůj účet DPD k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace DPD s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
-provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá DPD API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů DPD k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Pro společnost DPD UK není k dispozici možnost sledování, což znamená, že pro tuto integraci nebude možné provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.