eFakturierung.de

Jednoduché a pohodlné. S elektronickou fakturací jste středem zájmu vy. Uživatelské rozhraní jsme navrhli tak, aby bylo jednoduché a přehledné. Od vystavování a třídění faktur až po přijímání plateb. Stačí vyplnit pár řádků... a máte hotovo. Náš systém dělá většinu práce za vás automaticky. Vaše data jsou uložena v cloudu, takže k nim máte přístup z jakéhokoli zařízení a odkudkoli na světě. Neexistují žádné dlouhodobé závazky. Elektronická fakturace je nabízena jako předplatitelská služba. To znamená, že naše služby můžete využívat flexibilně.

Špičkové funkce za nejlepší cenu. Žádný podnik by neměl přeplácet svůj fakturační systém. Náš základní balíček obsahuje všechny nástroje, které potřebujete, abyste měli své účty a výdaje pod kontrolou. Je cenově dostupný a bohatý na funkce. Pro zákazníky, kteří hledají ještě více možností, jsou k dispozici tři další plány předplatného. Můžete také využít bezplatnou 30denní verzi k plnému otestování naší služby.

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu eFakturierung.de. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek eFakturierung.de:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti eFakturierung.de a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do eFakturierung.de pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od eFakturierung.de za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z eFakturierung.de na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.