Empik

Empik Group je jedním z lídrů digitální transformace v Polsku.

Již více než 70 let je Empik přední lifestylovou značkou s 300 obchody Empik a Papiernik by Empik a jednou ze 3 největších platforem elektronického obchodování v Polsku. EmpikPlace - místo pro rozvoj vašeho podnikání! Chcete mít přístup k několika milionům zákazníků Empik? Připojte se k EmpikPlace - jedné z nejrychleji rostoucích platforem elektronického obchodování v Polsku!

Integrace s Empik je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Empik lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Empik propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Empik:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Empik podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Empik
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Empik pomocí aplikace BaseLinker Caller

Objednávky je nutné předem potvrdit v panelu Empik nebo zvolit možnost automatického potvrzení v našem systému. Integrace také umožňuje automatický přenos čísel zásilek z panelu BaseLinker. Je také možné přenést stavy objednávek na tržiště.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.