ePRICE.it

ePRICE je předním italským online prodejním trhem od roku 2000. Společnost ePRICE , která byla založena v roce 2000 jako e- commerce web pro IT a elektronické produkty, se v průběhu let rozrostla a stala se součástí Banzai Group v roce 2006 a stále více roste díky akvizici dalších platforem: Mister PRICE, BOW, ePLAZA, GIOIE . Díky Marketplace otevřenému v roce 2014 a vyvíjenému v průběhu let se katalog rozšířil a dnes dosahuje 14 milionů produktů z každé kategorie produktů, a to díky spolupráci s více než 5000 italskými a zahraničními profesionálními prodejci. S ePRICE součástí IMN můžete prodávat na prvním italském trhu a v Evropě jediným kliknutím.

Integrace s ePRICE.it je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od ePRICE.it lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet ePRICE.it propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami ePRICE.it:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na ePRICE.it podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu ePRICE.it
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
-rozpoznat volajícího, který provedl nákup v ePRICE.it pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.