EuroHermes

Naše nabídka je určena jak malým firmám, které teprve začínají s přeshraničním prodejem, tak i e-shopům se zavedenou pozicí na trhu, které chtějí rozšířit své aktivity do dalších zemí a potřebují komplexní logistická řešení v „přímém vstupu“. Díky přímým kontraktům s německými kurýrními a spedičními společnostmi i sklady v Polsku a Německu jsme schopni připravit unikátní nabídku v oblasti outsourcingu logistických služeb.

Platforma EuroHermes nabízí širokou škálu služeb pro mezinárodní zásilky mimo jiné v Německu, Velké Británii, Francii, Itálii, Španělsku a Skandinávii. Společnost také řídí výnosy na hlavních evropských trzích. BaseLinker umožňuje rychlou a hladkou integraci s platformou přes EuroHermes API.

Připojte svůj účet EuroHermes k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace EuroHermes s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
vygenerovat přepravní manifest
přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod
poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)
Vzhledem k tomu, že integrace využívá EuroHermes API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů EuroHermes k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.