EuroHermes WMS

Platforma Eurohermes WMS (Warehouse Management System) nabízí služby skladování a zahraniční služby typu fulfillment realizované min. na polsko-německo-českém pohraničí. Přenesení logistické obsluhy objednávek na Eurohermes WMS usnadňuje práci prodejcům, a vzhledem k umístění skladů, zkrátí dodací lhůtu do Německa a České republiky na 24 hodin a do Velké Británie, Francie nebo Nizozemska na 48 hodin. Současně je možné realizovat fulfillment se zásilkou na území Polska.

Jaké výhody pro prodejce nabízí integrace BaseLinkeru s Eurohermes WMS?

Modul předává údaje o objednávce ze systému BaseLinker (adresní údaje a seznam objednaných produktů) do Eurohermes WMS, díky čemuž může pracovník skladu Eurohermes na jejich základě zabalit a odeslat objednávku. Identifikace produktů probíhá na základě EAN / SKU / ID.
Předání zpětné informace s evidenčním číslem zásilky a přepravcem ze systému WMS příjemci a marketplace.
Automatizaci celého procesu díky integrovaným funkcím BaseLinker.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.