Facturis-Online.ro

Vaše firma potřebuje profesionální software pro online fakturaci, online zásoby a primární účetnictví. Program Invoices Online má jednoduché uživatelské rozhraní, které je přístupné komukoli. Nejlepší online fakturační program vám umožňuje pomocí několika kliknutí přizpůsobit fakturu na úrovni značky, identity, formátu a informací uvedených pro vaše zákazníky. S Facturis-Online máte vždy spolehlivého partnera pro online faktury, online správu a rychlé online zásoby, snadno a rychle dostupného z vašeho notebooku, telefonu nebo tabletu.

Zabezpečený software je jako váš osobní asistent. Přístupné odkudkoli a vedete přísné záznamy o příjmech a neuhrazených zůstatcích. Serióznost a profesionalita za všech okolností! Máme velmi dobré náklady. Za stejnou měsíční cenu vám pomůžeme zůstat v obraze s novou legislativou prostřednictvím aktualizací softwaru, podporujeme vaše nápady na vývoj a vždy vytváříme nová zařízení. Vaše podnikání, uložená data, jejich přesnost, jejich bezpečnost je naší prioritou číslo 1. Pomáháme vám mít přístup k informacím odkudkoli, naprosto bezpečně a vždy za nejlepší cenu!

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu Facturis-Online.ro. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek Facturis-Online.ro:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti Facturis-Online.ro a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do Facturis-Online.ro pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od Facturis-Online.ro za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z Facturis-Online.ro na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.