Fakturoid.cz

Prezentujte se klientům krásnou fakturou. Vyberte si z pěti vzhledů, které si můžete barevně přizpůsobit a přidat vlastní logo nebo podpis. Díky webfaktuře dostanete také rychleji zaplaceno. Fakturoidí statistiky vám ukáží čísla, která potřebujete. Obraty, náklady, cash flow či zisk za různá období jsou samozřejmostí. Oceníte i snadné finanční plánování, žebříčky největších odběratelů nebo možnost dělat vlastní analýzy pomocí štítků.

Oblíbený nástroj pro vystavovaní faktur Fakturoid.cz, můžete využívat díky integraci v panelu BaseLinker. Zrychlete si kompletní vyřízení objednávky jedním kliknutím.

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu Fakturoid.cz. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek Fakturoid.cz:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti Fakturoid.cz a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do Fakturoid.cz pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od Fakturoid.cz za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z Fakturoid.cz na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.