Firmao.pl

Nejoblíbenější polské CRM Online pro malé podniky.

CRM - řízení vztahů se zákazníky
Pracujte na jednom místě s prodejními příležitostmi z různých zdrojů (Mailing, Cold Calling, Live Chat, Google Ads, FB, Callback). Prodejní procesy. Kontrola konverzí v každé fázi prodejní cesty.

Časové rozvrhy, úkoly, projekty
Vedení evidence pracovní doby zaměstnanců a subdodavatelů. Zadávání, realizace a účtování rentability úkolů a projektů. Kanbanův a Ganttův diagram. Kalkulace projektů.

Fakturace
Snadno vystavujte faktury pro zákazníky vaší společnosti. Přizpůsobte si vzhled faktur svým potřebám. Tisk nebo zasílání faktur e-mailem. Automatizace vymáhání pohledávek, vystavování a odesílání faktur.

Marketing – získávání potenciálních zákazníků
Získávání potenciálních zákazníků z více zdrojů. E-mailové kampaně. Kampaně studeného volání (VOIP). Modul Livechat a Callback pro firemní web. Vede navštěvující web. Vstupní stránky integrované s modulem prodejních příležitostí.

ERP - výroba, sklady
Ceníky produktů a/nebo služeb společnosti. Zakázky na výrobu výrobků z polotovarů. Skladové hospodářství (Lifo, Fifo). Skladové doklady (WZ, PZ). Záznamy a historie zásob.

Procesy. Workflow úkolů, faktur a dokumentů
Navrhování optimálních prodejních procesů, realizace úkolů a projektů. Workflow dokumentů a faktur. Automatizace práce firmy díky snadné definici obchodních pravidel.

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu Firmao.pl. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek Firmao.pl:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti Firmao.pl a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do Firmao.pl pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od Firmao.pl za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z Firmao.pl na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.