Freshdesk

Freshworks umožňuje podnikům rychle a snadno potěšit své zákazníky a zaměstnance. Děláme to novým přístupem k vytváření a poskytování softwaru jako služby, který je dostupný, rychle implementovatelný a navržený pro koncového uživatele. Na rozdíl od staršího softwaru vytváří Freshworks technologii, která funguje pro každého a usnadňuje IT, zákaznický servis, prodej, marketéry a HR dělat svou práci a potěšit své zákazníky.

Více než 50 000 společností používá SaaS Freshworks, aby umožnilo lepší zákaznickou zkušenost (CX, CRM) a zaměstnaneckou zkušenost (ITSM, HRSM).

Integrace mezi BaseLinker a Freshdesk automaticky vyhledává objednávky spojené s e-mailovou adresou odesílatele konkrétní zprávy. Vedle těla zprávy Freshdesk zobrazuje další boční panel zobrazující objednávky konkrétního zákazníka . Kliknutím na číslo objednávky se dostanete přímo na kartu objednávky na panelu BaseLinker.

Toto řešení snižuje přepínání mezi systémy a ruční vyhledávání zakázek. Umožňuje také rychle zkontrolovat například stav nebo datum objednávky, protože tyto informace se již zobrazují v rámci doplňku Freshdesk.

Integrace BaseLinker - Freshdesk také umožňuje vytvořit novou objednávku pro zákazníka přímo z doplňku Freshdesk, např. jakmile si takový požadavek přečtete v emailové žádosti.

Používání doplňku Freshdesk je zdarma, bez omezení počtu zpracovaných zpráv.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.