Fulfillment by FHB Group

Řešíme distribuci zboží pod jednou střechou - skladujeme, balíme a doručujeme Vaše zboží a zásilky. Bez Vašich starostí a levněji. Pro všechny typy zboží a velikostí balíků, palet.

Integrace účtu BaseLinker s účtem Fulfillment by FHB Group vám umožní kontrolovat a spravovat objednávky plnění v jednom intuitivním systému. Fulfillment jako forma outsourcingu logistických služeb je mezi maloobchodníky stále oblíbenější. Outsourcing logistického procesu externí společnosti šetří čas, eliminuje fixní náklady spojené s pronájmem skladu a snižuje počet chyb při balení nebo expedici. Rozsah nabízených služeb se může u jednotlivých poskytovatelů lišit.

Díky propojení přes rozhraní API si BaseLinker a systém Fulfillment by FHB Group mohou vyměňovat informace o nových objednávkách, které se objeví na vašich webových stránkách nebo na účtu na tržišti. Integraci BaseLinker x Fulfillment by FHB Group zajišťuje společnost třetí strany - před přidáním do panelu kontaktujte dodavatele.

Integrace systému Fulfillment by FHB Group se systémem BaseLinker umožňuje:

předávání objednávek do systému Fulfillment by FHB Group (včetně automatizace předávání objednávek a zpracování zpětných objednávek)
zobrazení aktuálního stavu objednávky
automatické předávání čísla pro sledování zásilky buď zákazníkovi, nebo platformě tržiště

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.