Furgonetka

Na polském trhu působíme od prosince 2010. Naše služba Furgonetka.pl umožňuje firmám i jednotlivcům posílat kurýrní zásilky rychle a levně . Nabízíme služby nejvyšší kvality za atraktivní ceny a poskytujeme řadu moderních nástrojů pro automatizaci procesů v odvětví logistiky a e-commerce.

V roce 2016 jsme spustili platformu Furgonetka Giełda pro přepravu balíků nestandardních rozměrů. V roce 2020 jsme otevřeli síť kurýrních míst, která usnadňují odesílání a přijímání zásilek - Furgonetka Punkt . V roce 2021 jsme šli o krok dále a vytvořili otevřenou síť balíkomatů Furgonetka BOX . Rok 2022 je pro nás rokem peněženek . Vytváříme řešení rychlé pokladny, aby zákazníci e-shopů mohli nakupovat stejně rychle a jednoduše jako na známých obchodních platformách.

Připojte svůj účet Furgonetka k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace Furgonetka s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá Furgonetka API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Furgonetka k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.