Gepard Logistic

Máme německou a českou adresu! Odtud jdou balíky ke koncovému zákazníkovi. Zákazník může zboží vrátit na stejnou adresu. Den, kdy balíček dorazí do našeho skladu, je zároveň dnem, kdy opustí náš sklad! Vše se dělá co nejrychleji!

Integrace účtu BaseLinker s účtem Gepard Logistic vám umožní kontrolovat a spravovat objednávky plnění v jednom intuitivním systému. Fulfillment jako forma outsourcingu logistických služeb je mezi maloobchodníky stále oblíbenější. Outsourcing logistického procesu externí společnosti šetří čas, eliminuje fixní náklady spojené s pronájmem skladu a snižuje počet chyb při balení nebo expedici. Rozsah nabízených služeb se může u jednotlivých poskytovatelů lišit.

Díky propojení přes rozhraní API si BaseLinker a systém Gepard Logistic mohou vyměňovat informace o nových objednávkách, které se objeví na vašich webových stránkách nebo na účtu na tržišti. Integraci BaseLinker x Gepard Logistic zajišťuje společnost třetí strany - před přidáním do panelu kontaktujte dodavatele.

Integrace systému Gepard Logistic se systémem BaseLinker umožňuje:
- předávání objednávek do systému Gepard Logistic (včetně automatizace předávání objednávek a zpracování zpětných objednávek)
- zobrazení aktuálního stavu objednávky
- automatické předávání čísla pro sledování zásilky buď zákazníkovi, nebo platformě tržiště

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Doplňcích.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.