Globkurier

Již více než deset let jsme profesionálním logistickým operátorem. Každý den se s naší účastí shromáždí a doručí tisíce nákladů. Nejen v Polsku, ale také ve více než 190 zemích světa . Automatizujeme procesy v sektoru TSL a CEP průmyslu. Na 1. místě shromažďujeme přes 50 přepravních společností , jako jsou: DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman, Geo Post a mnoho dalších. Máme integraci s 15 prodejními platformami . Chceme být našim zákazníkům nablízku, a proto máme v Polsku vlastní síť několika tisíc Click & Collect balíkových míst pod značkou GlobBox.net , která řeší výzvy první a poslední míle.

Připojte svůj účet Globkurier k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace Globkurier s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá Globkurier API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Globkurier k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.