Gmail

Gmail to je bezpečný, chytrý a intuitivní e-mail. S Gmailem toho zvládnete víc. Teď má integrovaný Google Chat, Google Meet i další služby – všechno na jednom místě. Gmail je teď součástí Google Workspace. Spolupracujte rychleji, z jakéhokoli zařízení a odkudkoli. Všechno máte na jednom místě. Google Workspace je sada nástrojů na produktivitu a spolupráci, která pomáhá jednotlivcům, týmům i firmám zvládat práci jednoduše. Je to flexibilní, inovativní řešení, jehož součástí jsou všechny naše oblíbené aplikace jako Gmail, Kalendář, Disk, Dokumenty, Meet a další.

BaseLinker for Gmail je šikovná aplikace pro obchodníky, kteří používají schránku Gmail pro korespondenci se zákazníky. Jedná se o bezplatný doplněk Gmailu, který zobrazuje objednávky zákazníků spojené s danou e-mailovou adresou přímo v zobrazení doručené pošty, takže jedním kliknutím se dostanete na správnou kartu objednávky v BaseLinker. Doplněk lze použít jak na počítači, tak na mobilním telefonu. Doplněk je zabudován do rozhraní Gmailu a jedná se o oficiální rozšíření Gmailu.

BaseLinker pro Gmail je významným vylepšením pro prodejce:

šetří čas dosud strávený přepínáním mezi zákaznickými zprávami a objednávkami
snižuje prohledávání databáze objednávek - seznam objednávek daného klienta je dostupný přímo v zobrazení schránky Gmail
zkracuje dobu na odpověď zákazníkům, což má za následek pozitivní hodnocení transakcí
poskytuje možnost rychle vytvořit novou objednávku pro danou e-mailovou adresu přímo z úrovně Gmailu

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.