GO Sport.com

Prodávejte na Go-Sport.com. Mějte pod kontrolou svou cenovou politiku, rozhodujete o prodejní ceně svých produktů. Oživte své produkty pomocí prodeje a bleskového prodeje. Profitujte z vysoké návštěvnosti a marketingových operací go-sport.com. Získejte přístup k více než 42 milionům návštěv a 170 milionům zobrazení stránek! Buďte přítomni na 1. tržišti specializovaném na sport. Připojte se ke komunitě více než 300 prodejců, kteří nám důvěřují! Více než 2,5 milionu návštěvníků měsíčně hledá sportovní články. Více než 13 milionů unikátních vyhledávání ročně.

Integrace s GO Sport je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od GO Sport lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet GO Sport propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami GO Sport:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na GO Sport podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu GO Sport
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
-rozpoznat volajícího, který provedl nákup v GO Sport pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.