Groupon

Groupon je tržiště pro místní zážitky. Groupon je víc než jen místo, kde můžete nakupovat nabídky. Je to místo, kde zákazníci po celém světě zkoumají, kam jít, co dělat nebo co si dnes koupit. Můžete nabídnout něco jedinečného a musíte oslovit lidi, kteří to chtějí zažít. S Groupon Merchant můžete. Máme jednu z největších platforem na světě a technologicky vyspělý přístup k tomu, abychom vaši nabídku dostali ke správným lidem.

Každodenní dokonalost. Nevšední zážitky. Bez ohledu na to, co potřebujete, uděláte to. Pomáháme vám najít návštěvníky a dáte jim něco, na co nezapomínají.

Integrace Groupon vám umožňuje rychle stahovat objednávky do BaseLinker. Jsou spravovány ve Správci objednávek, pokročilém a výkonném nástroji pro zpracování prodeje z více zdrojů. Počet propojených účtů Groupon není omezen – můžete jich integrovat tolik, kolik potřebujete v podnikání, aniž by to ovlivnilo váš poplatek za předplatné.

Integrace BaseLinker s Groupon poskytuje řadu možností:

- uspořádání objednávky podle jakéhokoli stavu
- zasílání upozornění zákazníka o průběhu objednávky
- vystavování faktur a účtenek
- zasílání zásilek s vybranými přepravci

Tyto operace provádějte na jedné kartě objednávky nebo seznamu objednávek. Mohou také nastat bez účasti prodejce pomocí inovativního modulu Automatické akce.

Integrace s platformou Groupon nevyžaduje žádné přihlášení ani zadávání dat. Stáhněte si objednávky z Groupon do Správce objednávek importem souboru objednávky. Ty budou okamžitě staženy do vámi zadaného stavu. BaseLinker také umožňuje rychle exportovat odeslané objednávky se sledovacími čísly zpět do Groupon.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.