Hebe.pl

Náš příběh začíná v roce 2011, kdy se skupina Jerónimo Martins rozhodla otevřít první obchod pod značkou Hebe ve Varšavě. Hebe si rychle získala srdce polských žen díky bohaté nabídce, atraktivním cenám, jedinečné nákupní atmosféře a profesionálnímu servisu. Navíc od spuštění internetového obchodu hebe.pl získalo ještě více zákazníků z celého Polska přístup k unikátním produktům a kosmetickým trendům, celkem 18 000 produktů z celého světa! V roce 2021 jsme šli o krok dále a spustili obchod pod doménou hebe.com. Nyní si kosmetické království Hebe mohou bez problémů užívat ženy i muži z celé Evropy. Netřeba dodávat, že všechny produkty v Hebe jsou 100% originální a pocházejí pouze od důvěryhodných dodavatelů.

Integrace s Hebe je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Hebe lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Hebe propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Hebe:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Hebe podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Hebe
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Hebe pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.