Home24

V roce 2009 se zrodila vize usnadnit a zpřístupnit online nakupování pro domácnost a bydlení. Jako alternativa k davům lidí, frontám a zavíracím dobám v obchodech se stacionárním nábytkem se původní nápad nakonec v roce 2012 stal home24 – mezitím jedna z největších online nábytkářských společností v Evropě. Oslovte s námi miliony nových zákazníků. Integrace s Home24 je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Home24 lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Home24 propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Home24:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Home24 podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Home24
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Home24 pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.