Hurtopon.pl

Platforma HURTOPON.PL umožňuje výpis pneumatik a ráfků na prodej. Nabízející, který vystavuje své produkty, může rychle a efektivně přidávat jednotlivé nabídky i velké zásoby. Uživatelé portálu, kteří chtějí nakupovat, dostávají informace o dostupnosti produktů, cenách, dodavatelích a době realizace jen několik sekund od začátku vyhledávání. Integrace Hurtopon.pl vám umožňuje rychle stahovat objednávky do BaseLinker. Jsou spravovány ve Správci objednávek, pokročilém a výkonném nástroji pro zpracování prodeje z více zdrojů. Počet propojených účtů Hurtopon.pl není omezen – můžete jich integrovat tolik, kolik potřebujete v podnikání, aniž by to ovlivnilo váš poplatek za předplatné.

Integrace BaseLinker s Hurtopon.pl poskytuje řadu možností:

- uspořádání objednávky podle jakéhokoli stavu
- zasílání upozornění zákazníka o průběhu objednávky
- vystavování faktur a účtenek
- zasílání zásilek s vybranými přepravci

Tyto operace provádějte na jedné kartě objednávky nebo seznamu objednávek. Mohou také nastat bez účasti prodejce pomocí inovativního modulu Automatické akce.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.