iFirma.pl

V současné době je ifirma.pl největším internetovým účetním systémem v Polsku. Spolu s účetním softwarem a fakturačním softwarem existuje účtárna, která podporuje skupinu zkušených účetních a konzultantů z Kanceláře služeb zákazníkům. Úspěch ifirma.pl podporuje také několik desítek lidí zodpovědných za technickou stránku, bezpečnost a stabilitu systému.

Ifirma.pl není uzavřený projekt – přizpůsobujeme se změnám předpisů, reagujeme na potřeby a podněty uživatelů, měníme se tak, jak se mění realita kolem nás.

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu iFirma.pl. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek iFirma.pl:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti iFirma.pl a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do iFirma.pl pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od iFirma.pl za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z iFirma.pl na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Doplňcích.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.