InPost

Jsme lídrem v nabídce moderních logistických služeb a první společností v Polsku, která vytvořila síť Balíkových schránek - samoobslužných míst zasílání a vyzvednutí balíků, otevřených 24/7. Díky inovativní technologii jsme umožnili svoz balíků pohodlněji, levněji a s přínosem pro životní prostředí. Balíkové skříňky zvýšily efektivitu logistických služeb a o jejich úspěchu rozhodovala i rychlost doručení - celých 98 % balíků je doručeno již druhý den po odeslání!

Připojte svůj účet InPost k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace InPost s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá InPost API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů InPost k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Systém BaseLinker podporuje klíčové služby nabízené společností InPost:

- Kurýr InPost
- Paczkomaty 24/7
- Allegro Paczkomaty24/7 InPost
- Allegro miniKurýr24 InPost
- Allegro Kurýr24 InPost

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.