Inpost Fulfillment

Efektivnější logistika s InPost Fulfillment! End-to-end zpracování procesů pro e-commerce s nejlepším dopravcem na trhu! Jak víme, čas jsou peníze. InPost Fulfillment za vás komplexně vyřizuje objednávky, abyste měli čas rozšířit své vlastní podnikání.

Integrace účtu BaseLinker s účtem Inpost Fulfillment vám umožní kontrolovat a spravovat objednávky plnění v jednom intuitivním systému. Fulfillment jako forma outsourcingu logistických služeb je mezi maloobchodníky stále oblíbenější. Outsourcing logistického procesu externí společnosti šetří čas, eliminuje fixní náklady spojené s pronájmem skladu a snižuje počet chyb při balení nebo expedici. Rozsah nabízených služeb se může u jednotlivých poskytovatelů lišit.

Díky propojení přes rozhraní API si BaseLinker a systém Inpost Fulfillment mohou vyměňovat informace o nových objednávkách, které se objeví na vašich webových stránkách nebo na účtu na tržišti. Integraci BaseLinker x Inpost Fulfillment zajišťuje společnost třetí strany - před přidáním do panelu kontaktujte dodavatele.

Integrace systému Inpost Fulfillment se systémem BaseLinker umožňuje:
- předávání objednávek do systému Inpost Fulfillment (včetně automatizace předávání objednávek a zpracování zpětných objednávek)
- zobrazení aktuálního stavu objednávky
- automatické předávání čísla pro sledování zásilky buď zákazníkovi, nebo platformě tržiště

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.