Magalu

Magalu Marketplace je virtuální nákupní centrum, kde můžete zvýšit své prodeje. A protože jsme přední technologická společnost aplikovaná na maloobchod v Brazílii, uznávaná jako digitální platforma s fyzickými body a lidským teplem, náš e-commerce je nejvíce oceněný v zemi a je stále více integrován s našimi více než 900 obchody v celé Brazílii. Marketplace je vynikající obchodní příležitostí pro maloobchodníky všech velikostí, aby si vytvořili svůj digitální prodejní kanál.

Integrace s Magalu je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Magalu lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Magalu propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Magalu:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Magalu podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Magalu
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
-rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Magalu pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.