Morele.net

Jsme jedním z lídrů polského e-commerce trhu v segmentu distribuce spotřební elektroniky (počítače, notebooky, počítačové komponenty, RTV, domácí spotřebiče) s téměř 20letou historií v oboru. Morele.net je obchod pro všechny, kteří chtějí nakoupit rychle, pohodlně a za nejatraktivnější ceny.

Integrace s Morele.net je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Morele.net lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Morele.net propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Morele.net:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Morele.net podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Morele.net
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Morele.net pomocí aplikace BaseLinker Caller

Integrace zajišťuje automatický přenos čísel zásilek z panelu BaseLinker přímo na Morele.net. Je také možné přenést stavy objednávek na tržiště.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.