Newegg.com

Společnost Newegg začala prodávat PC komponenty a pomáhala popularizovat hnutí za budování PC, čímž si vytvořila kult mezi nadšenci pro PC a kutily. Od té doby je Newegg Inc. předním technologicky zaměřeným e-prodejcem v Severní Americe s globální působností v Evropě, Jižní Americe, Asii a Tichomoří a na Středním východě. Dnes se miliony zákazníků obracejí na Newegg, aby nakupovali nejnovější PC komponenty, spotřební elektroniku, chytrou domácnost a herní produkty. Newegg je trvale hodnocen jako jedna z nejlepších destinací pro online nakupování a společnost pravidelně získává přední hodnocení zákaznických služeb v oboru.

Integrace s Newegg.com je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Newegg.com lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Newegg.com propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Newegg.com:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Newegg.com podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Newegg.com
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Newegg.com pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.