OLX

Oslovte kupující po celém Polsku. Zjistěte, jak prodat téměř cokoliv. U OLX máte na výběr. Můžete vyniknout jako společnost. Nabídněte produkty a služby podle vlastních podmínek na největším inzertním webu.

Integrace OLX umožňuje výpis nabídek ve vybraných kategoriích OLX a synchronizaci zásob mezi nabídkami a skladem. Během procesu výpisu můžete použít jakýkoli zdroj produktu, např. Webareal eshop nebo sklad BaseLinker, velkoobchod nebo ERP. Pomocí BaseLinkeru můžete vypsat desítky nabídek několika kliknutími! Praktické tlačítko "uvedeno / neuvedeno" vám pomůže rychle ověřit, které produkty již byly na platformě OLX uvedeny.

Prozkoumejte další možnosti integrace OLX s BaseLinker:

- přístupové nástroje pro urychlení procesu výpisu (automatické vyplňování parametrů, propojování kategorií a produktů, šablony nabídek a mnoho dalších)
- možnost spravovat nabídky podle probíhajících / neaktivních / ve frontě / špatně (nabídky spravované v BaseLinkeru se budou automaticky přesouvat mezi kartami)
- synchronizace zásob v nabídce dle skladové zásoby
- automatický přepis nabídky
- synchronizace cen v nabídce dle skladu (včetně cenového multiplikátoru)
- automatické uzavření nabídky za 0 cenu
- při nabízení stejného produktu v různých službách (např. OLX, Allegro, eBay) je možné synchronizovat zásoby mezi různými platformami tržiště

import aktivních nabídek uvedených přímo na platformě OLX, ještě před připojením účtu BaseLinker možnost provádět určité akce ve více nabídkách najednou

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.