Pacific

Objevte nový způsob prodeje. Zůstaňte před konkurencí a oslovte více zákazníků s mobilním tržištěm Pacific. Přesně definujeme vaši cílovou skupinu. Zajistíme, aby se vaše produkty zobrazovaly lidem, kteří mají o vaši nabídku zájem. Zkrátíme vám nákupní cestu na pár sekund. Když klient uvidí váš produkt, bude si ho moci okamžitě koupit, aniž by musel vyplňovat spoustu údajů. Nebudeme vás rozptylovat. Všechny objednávky přeneseme do vaší prodejny a vy je budete moci vyřizovat jako doposud.

Integrace s Pacific je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Pacific lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Pacific propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Pacific:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Pacific podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Pacific
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Pacific pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.