Paketo24

Zaměřujeme se na rychlé vyřízení objednávek, nabízíme doplňkové služby při realizaci zakázek a outsourcingu prodejních procesů. V souvislosti s rozvojem společnosti a investicemi do skladových prostor zavedeme novou logistickou službu pro maloobchodníky a výrobce z Polska. Naše společnost se skládá z vysoce kvalifikovaných zaměstnanců z oblasti obchodu a e-commerce, hovoří plynně německy a anglicky. Naše poloha nám umožňuje rychle reagovat na poptávku německého trhu. Naše služby otevírají rozvojovým společnostem přístup na německy mluvící trhy. Jsme další podporou pro společnosti, které existují na evropském trhu, ale chtějí zvýšit důraz na sousední trhy.

Paketo24 se specializuje na kurýrní zásilky na území Evropské unie. Platforma nabízí širokou paletu služeb souvisejících se zahraničními zásilkami.

Připojte svůj účet Paketo24 k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace Paketo24 s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá Paketo24 API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Paketo24 k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.