Patron Service

Značka Patron Service působí na trhu od roku 1990. Za účelem poskytování komplexního zákaznického servisu byla činnost společnosti tehdy působící pod názvem Patron Service sp.Z oo (nyní Solid SA) v roce 2007 rozšířena o kurýrní služby, které díky mnohaleté tvrdé práci a kapitálové podpoře ze strany skupina Solid se změnila v celostátní kurýrní službu. Dnes se několik stovek našich zaměstnanců a kurýrů v každé z našich poboček snaží maximálně vyhovět očekáváním všech našich zákazníků.

Máme rozmanitý balíček doplňkových služeb pro zlepšení kvality dodávek podporovaný pokročilými interaktivními nástroji pro správu zásilek. Integrační řešení, komplexní nabídka a individuální přístup jsou naší odpovědí na potřeby moderního podnikání.

Tato integrace zahrnuje:

- Patron Service
- Patron Service Broker

Připojte svůj účet Patron Service k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace Patron Service s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:
- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá Patron Service API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Patron Service k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.