Poczta Polska

Poczta Polska je společnost s více než 460 letou tradicí, největší operátor na tuzemském trhu - zaměstnáváme přes 70 000 zaměstnanců, naše síť zahrnuje 7 600 kanceláří, poboček a poštovních agentur. Jsme jedním z polských lídrů v oblasti komunikačních, balíkových a kurýrních a logistických služeb a také národní poštovní operátor, který využívá více než 90 % Poláků. Zaměřujeme se na posilování nejperspektivnějších oblastí – balíky, logistika, finance, mezinárodní služby a veřejná správa.

Připojte svůj účet Poczta Polska k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace Poczta Polska s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
vygenerovat přepravní manifest
přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod
poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)
Vzhledem k tomu, že integrace využívá Poczta Polska API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Poczta Polska k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Integrace BaseLinker Order Manager s Poczta Polska umožňuje:

automatické vytváření zásilek v systému E-nadawca přes API (hromadně i jednotlivě)
zasílání propagačních zásilek Allegra
příprava tiskových výstupů pro každý typ zásilky (hromadně i jednotlivě)
generování jednotlivých štítků s písmeny (liší se velikostí a vzhledem)
zaslání sledovacího čísla zákazníkovi spolu s odkazem pro sledování zásilky
podpora vlastních přepravních čísel (pro různé typy zásilek)
generování přepravního manifestu

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.