Polkurier

Portál Polkurier.pl byl vytvořen pro malé a střední firmy zabývající se zásilkovým prodejem. Umožňujeme tisícům zákazníků posílat balíky s renomovanými kurýrními společnostmi za atraktivní ceny a bez ohledu na jejich množství.

Jako společnost klademe velký důraz na kvalitu našich služeb. Pravidelně si klademe otázku: Co klient potřebuje? Tato odpověď na tuto otázku nám umožňuje soustředit se na vysoce kvalitní práci našeho oddělení zákaznických služeb. Náš tým tvoří specialisté působící v kurýrní branži již řadu let, jejichž zkušenosti a znalosti přepravního práva, ale i pravidel provozu dopravců nám umožňují efektivně pomoci každému našemu klientovi.

Vše můžete poslat s námi. Zasíláme tuzemské i zahraniční zásilky, dovážíme zásilky ze zahraničí do tuzemska. Od obálek, přes palety, až po individuální nacenění, které bude provedeno jakoukoliv neobvyklou dopravou. Přesvědčte se sami – nabídněte zásilku a uvidíte, jak je to jednoduché.

Pokud hledáte zprostředkovatele doručení, zvažte spolupráci s Polkurier. Přepravce umožňuje zasílání zásilek s DHL, UPS, DPD, FedEx, TNT a mnoha dalšími přepravci.

Připojte svůj účet Polkurier k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace Polkurier s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:
- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
- provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)

Vzhledem k tomu, že integrace využívá Polkurier API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Polkurier k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.