Pricemania.cz

Od roku 2007 tak na Slovensku a od roku 2015 i v České republice pro uživatele vyvíjíme službu, která nakupujícím šetří spoustu času a peněz. Momentálně se na projektu podílí aktivně 15 Pricemaniaků, kteří denně aktualizují více než milion produktů z nabídky přes 6 000 slovenských a stovky českých e-shopů. V nabídce najdete prakticky všechny největší prodejce na trhu a denně přibývají další. Aktuálně služby Pricemanie využívá více než 300 000 unikátních uživatelů měsíčně.

Integrace BaseLinkeru s Pricemania.cz umožňuje rychle vypsat více nabídek ve vybraných kategoriích produktů. Během procesu vypisování můžete použít libovolný zdroj produktů, jako je sklad BaseLinker, sklad Webareal obchodu, velkoobchod nebo ERP. Díky integraci BaseLinkeru s Pricemania.cz budou zásoby a ceny v nabídce vždy aktuální a v souladu s údaji, které máte na skladě. Přehledné uspořádání informací v panelu BaseLinker vám umožní rychle ověřit, které produkty již mají nabídku na platformě Pricemania.cz. Navíc můžete nabídky dříve uvedené přímo na tržišti stáhnout do systému BaseLinker a všechny je spravovat z našeho systému. Po jednoduchém připojení k integraci ve vašem panelu v sekci Integrace → Tržiště můžete okamžitě využívat možnosti modulu.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.