PrintNode

Vzdálený tisk pro webové aplikace. Připojte libovolnou tiskárnu k vaší aplikaci pomocí klienta PrintNode a snadno použitelného rozhraní JSON API

PrintNode umí tisknout na všechny typy tiskáren. Snadno tiskněte štítky, čárové kódy, účtenky nebo dokumenty pomocí tisku PDF nebo RAW (ZPL/EPL atd.). Podporujeme značky DYMO, Zebra, HP, OKI, Epson a nespočet dalších značek a typů. PrintNode získává seznam tiskáren z vašeho operačního systému – pokud je vaše tiskárna nainstalována na vašem počítači, bude fungovat s PrintNode.

Zajímá vás, jak optimalizovat zpracování objednávek v obchodě nebo na tržišti? BaseLinker je nástroj pro automatizaci nejen větších prvků procesu jako je balení, komunikace se zákazníky nebo expedice balíků, ale i drobnějších činností, jako jsou tiskové výstupy. Zde vám integrace PrintNode pomůže vyhnout se procesu stahování dokumentu. BaseLinker se připojí k tiskárně na pozadí a umožní vám spustit tisk přímo z panelu jediným kliknutím.

I mimo kancelář si budete moci rychle vytisknout přepravní štítky, faktury nebo potvrzení objednávky ve formátu PDF. Tisk lze také provádět automaticky pomocí modulu Automatické akce (např. když je objednávka označena jako „zabalená“, systém automaticky vytiskne přepravní štítek a fakturu). Modul pracuje se štítky PDF a EPL/ZPL pro termální tiskárny.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.