Royal Mail API

Nástroje pro obchodní integraci, které lze zapojit přímo do našich přepravních služeb. Naše rozhraní API lze bez problémů integrovat do vašeho podnikání a pomoci vám zefektivnit provoz. Pomocí našich rozhraní API můžete tisknout přepravní štítky na svém vlastním systému plnění, sledovat průběh dodávek a další.

Připojte svůj účet Royal Mail k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávek. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním správci objednávek . Integrace Royal Mail API s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:
- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- vygenerovat přepravní manifest
- přepošlete přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky

Vzhledem k tomu, že integrace využívá API Royal Mail, přidělené přepravní číslo je okamžitě k dispozici v systému a může být rychle předáno zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Royal Mail API k integraci.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.